Telefon
WhatsApp
Tavan, Duvar Ve Zemin

Binalarda yapısal olarak dış etkenlere maruz kalan kısım çatılardır. Elbette bu nedenle çatılar, yüksek ısıya soğuğa, fırtına ve kış koşullarına dayanıklı olmalıdır ve uzun yıllar sağlam kalmalıdır. Poliüretan Sprey ( poliüretan köpük )diğer ısı yalıtım malzemeleriyle (strafor,cam yünü,taş yünü , izocam) ile kıyaslanmayacak özelliklere ve avantajlara sahiptir.

Enerji maliyetlerinin yükseldiği günümüzde, enerji verimliliğine katkı sağlayan Sprey Poli­üretan köpük uygulaması, eskiyen ve  yalıtım  eksikliği bulunan çatıyı yeniden yapmaya ihtiyaç duyma­dan, kapalı hücre yapısı sayesinde ısı yalıtımı  özelliği ile benzersiz çatı yalıtımı ve konfor sağ­lamaktadır.

Poliüretan Sprey, yüksek ısı ve su yalıtımı performansı sayesinde konfora ve bütçeye destek olduğu gibi, aynı zamanda Alev almaması sayesinde Yangınların yayılmasını da önlemektedir.

Tüm bu özelliklerin yanı sıra sağlamış olduğu yüksek ses izolasyonu sayesinde de çok daha rahat ve konforlu yaşam alanlarına kavuşulmasını sağlamaktadır.

Püskürtme poliüretan köpük, zahmetli kesme ve monte etme işlemlerine gerek olmadan ahşap çatı kiriş­lerinin arasına veya beton zemin üzerine yüksek basınç al­tında özel sprey tabancası ile püskürtülerek uygulanmaktadır.

Poliüretan Sprey  Köpük dış cephe ısı yalıtımı uygulaması; Mobil izolasyon  aracı içerisinde bulunan özel donanımlı makine ve 2 bileşenli sıvı Poliüretan  Sprey  Köpük malzemenin, ısıtıcılı hortum yardımıyla uygulama alanına taşınarak,  yüksek basınç altında özel sprey tabancası ile bina dış yüzeyine püskürtme  olarak uygulanması şeklindedir. Püskürtme Poliüretan Sprey  Köpük su ile temasında bozulmaz ve uygulandığı  yerden ayrışmaz. Asit, baz ve tuzlu ortamlara dayanıklıdır. Püskürtme  Poliüretan Sprey  Köpük bakteri ve haşere barındırmaz, koku yapmaz, çürümez, uzun  ömürlü ve çevre dostudur.

 

Avantajları?

> Hava geçişini engeller.

> Su yalıtımı ve ses yalıtımına olanak sağlar.

> Böcek, haşere barındırmaz ve anti bakteriyeldir.

> Su ile temasında bozulmaz, çürümez ve koku yapmaz.

> Isı köprülerini ortadan kaldıran kesintisiz yalıtım sağlar.

TEKLİF FORMU